English
   New user?

Open

A
9.11.2019 08:30 Field A-Hallen GRID - Uppsala FDK 11 - 7  Game play
9.11.2019 08:30 Field B-hallen Frövi GFF - Low Expat-ations 10 - 8  Game play
9.11.2019 12:00 Field A-Hallen GRID - Low Expat-ations 10 - 6  Game play
9.11.2019 12:00 Field B-hallen Uppsala FDK - Frövi GFF 11 - 10  Game play
9.11.2019 15:30 Field A-Hallen Low Expat-ations - Uppsala FDK 8 - 7  Game play
9.11.2019 16:00 Field B-hallen Frövi GFF - GRID 6 - 11  Game play
B
9.11.2019 10:00 Field B-hallen Stenungsunds FC - Viksjöfors IF Ultimate 9 - 11  Game play
9.11.2019 10:00 Field A-Hallen KFUM Örebro 1 - KFUM Linköping 11 - 1  Game play
9.11.2019 13:00 Field A-Hallen Viksjöfors IF Ultimate - KFUM Örebro 1 5 - 11  Game play
9.11.2019 13:00 Field B-hallen KFUM Linköping - Stenungsunds FC 10 - 11  Game play
9.11.2019 14:00 Field B-hallen Stenungsunds FC - KFUM Örebro 1 11 - 10  Game play
9.11.2019 14:30 Field A-Hallen Viksjöfors IF Ultimate - KFUM Linköping 10 - 6  Game play
C
9.11.2019 09:30 Field A-Hallen KFUM Örebro 2 - The Messiah Complex 11 - 5  Game play
9.11.2019 09:30 Field B-hallen East Aros - The Dalahästs 1 - 11  Game play
9.11.2019 11:30 Field B-hallen The Dalahästs - KFUM Örebro 2 8 - 9  Game play
9.11.2019 11:30 Field A-Hallen GHIF Jagged Jackdaws - East Aros 11 - 4  Game play
9.11.2019 13:30 Field A-Hallen East Aros - KFUM Örebro 2 3 - 11  Game play
9.11.2019 13:30 Field B-hallen GHIF Jagged Jackdaws - The Messiah Complex 7 - 10  Game play
9.11.2019 14:30 Field B-hallen KFUM Örebro 2 - GHIF Jagged Jackdaws 10 - 6  Game play
9.11.2019 15:30 Field B-hallen The Messiah Complex - The Dalahästs 8 - 9  Game play
9.11.2019 16:30 Field B-hallen The Messiah Complex - East Aros 9 - 4  Game play
9.11.2019 16:30 Field A-Hallen The Dalahästs - GHIF Jagged Jackdaws 11 - 4  Game play
Prequarter 1
9.11.2019 17:30 Field A-Hallen Uppsala FDK - GHIF Jagged Jackdaws 11 - 0  Game play
Prequarter 2
9.11.2019 18:00 Field A-Hallen KFUM Linköping - The Dalahästs 11 - 8  Game play
Prequarter 3
9.11.2019 17:30 Field B-hallen Viksjöfors IF Ultimate - The Messiah Complex 11 - 3  Game play
Prequarter 4
9.11.2019 18:00 Field B-hallen Low Expat-ations - KFUM Örebro 2 11 - 6  Game play
Slutspel Open
10.11.2019 08:30 Field A-hallen GRID - KFUM Linköping 10 - 6  Game play
10.11.2019 08:30 Field B-hallen Frövi GFF - Viksjöfors IF Ultimate 9 - 10  Game play
10.11.2019 09:00 Field A-hallen KFUM Örebro 1 - Low Expat-ations 11 - 5  Game play
10.11.2019 09:00 Field B-hallen Stenungsunds FC - Uppsala FDK 8 - 10  Game play
Slutspel Open Semifinals
10.11.2019 10:30 Field A-hallen Low Expat-ations - Stenungsunds FC 11 - 8  Game play
10.11.2019 10:30 Field B-hallen KFUM Linköping - Frövi GFF 7 - 10  Game play
10.11.2019 11:00 Field A-hallen GRID - Viksjöfors IF Ultimate 9 - 7  Game play
10.11.2019 11:30 Field A-hallen KFUM Örebro 1 - Uppsala FDK 11 - 5  Game play
Placeringsmatcher 9-13
10.11.2019 09:30 Field B-hallen GHIF Jagged Jackdaws - KFUM Örebro 2 6 - 11  Game play
10.11.2019 10:00 Field B-hallen The Dalahästs - The Messiah Complex 11 - 4  Game play
Placeringsmatcher 9-13 Finals
10.11.2019 11:00 Field B-hallen GHIF Jagged Jackdaws - East Aros 10 - 7  Game play
10.11.2019 12:30 Field B-hallen The Messiah Complex - East Aros 10 - 6  Game play
10.11.2019 13:00 Field B-hallen KFUM Örebro 2 - The Dalahästs 11 - 5  Game play
10.11.2019 13:30 Field B-hallen GHIF Jagged Jackdaws - The Messiah Complex 8 - 10  Game play

Women

FF2019
9.11.2019 08:00 Field A-Hallen The Dalahästs FC - KFUM Örebro Blå 3 - 11  Game play
9.11.2019 08:00 Field B-hallen Valkyria Light - La Bamba 10 - 7  Game play
9.11.2019 09:00 Field A-Hallen Valkyria Dark - Viima 7 - 9  Game play
9.11.2019 09:00 Field B-hallen La Bamba - KFUM Örebro Vit 11 - 9  Game play
9.11.2019 10:30 Field A-Hallen Valkyria Light - KFUM Örebro Blå 6 - 9  Game play
9.11.2019 11:00 Field B-hallen Valkyria Dark - The Dalahästs FC 11 - 3  Game play
9.11.2019 11:00 Field A-Hallen Viima - La Bamba 11 - 3  Game play
9.11.2019 12:30 Field B-hallen KFUM Örebro Blå - La Bamba 11 - 5  Game play
9.11.2019 12:30 Field A-Hallen The Dalahästs FC - Valkyria Light 4 - 10  Game play
9.11.2019 14:00 Field A-Hallen KFUM Örebro Vit - Viima 1 - 11  Game play
9.11.2019 15:00 Field B-hallen La Bamba - Valkyria Dark 6 - 11  Game play
9.11.2019 15:00 Field A-Hallen Valkyria Light - KFUM Örebro Vit 11 - 3  Game play
9.11.2019 16:00 Field A-Hallen Viima - KFUM Örebro Blå 9 - 7  Game play
9.11.2019 17:00 Field B-hallen KFUM Örebro Vit - Valkyria Dark 4 - 11  Game play
9.11.2019 17:00 Field A-Hallen The Dalahästs FC - Viima 4 - 11  Game play
10.11.2019 08:00 Field B-hallen Viima - Valkyria Light 8 - 9  Game play
10.11.2019 08:00 Field A-hallen KFUM Örebro Blå - KFUM Örebro Vit 11 - 0  Game play
10.11.2019 09:30 Field A-hallen La Bamba - The Dalahästs FC 7 - 8  Game play
10.11.2019 10:00 Field A-hallen Valkyria Dark - Valkyria Light 7 - 6  Game play
10.11.2019 12:00 Field A-hallen KFUM Örebro Blå - Valkyria Dark 8 - 7  Game play
10.11.2019 12:00 Field B-hallen KFUM Örebro Vit - The Dalahästs FC 8 - 5  Game play
Damfinal
10.11.2019 14:00 Field A-hallen Viima - KFUM Örebro Blå 13 - 11  Game play
Bronsmatch
10.11.2019 13:00 Field A-hallen Valkyria Dark - Valkyria Light 10 - 6  Game play

Timezone: Europe/Stockholm. Local time: 21.10.2020 18:30